Telefon: 724 379 577

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Fotogalerie

  • Superadministrátor

Vloženo: 17. února 2021 v 11:23

Knihovna po rekonstrukci

Knihovna po rekonstrukci

Zdeňka Šandová

Vloženo: 30. listopadu 2022 v 11:10

Zobrazeno: 650×

V roce 2022 proběhla rekonstrukce stávajících prostor a knihovna byla zároveň rozšířena o prostory přilehlého, po původním majiteli značně zdevastovaného, objektu. V nových prostorách vzniklo dětské oddělení a společenská místnost včetně sociálního zázemí. Rekonstrukce mohla proběhnout díky dotaci od Středočeského kraje, kterou získala Obec Zbraslavice.

Díky další dotaci od Středočeského kraje, kterou získala přímo knihovna, byl do původní části knihovny pořízen nový nábytek. Nejen regály do hlavní místnosti oddělení pro dospělé, ale i nábytek do vstupní chodby a sedací nábytek do dětského oddělení.

Knihovna získala i dotaci od Ministerstva kultury ČR. Za pomoci těchto finančních prostředků jsme mohli pořídit nový moderní knihovní systém včetně moderního webového katalogu, který má proti původnímu spoustu nových funkcí. Dále byla nakoupena prezentační technika (notebook, dataprojektor a plátno), která je využívána při různých besedách pro veřejnost i pro ZŠ.

Na to, jak se nám rekonstrukce povedla, se můžete podívat nejen na přiložených fotografiích. Budeme rádi, pokud knihovnu budete navštěvovat osobně a zařadíte se mezi naše stálé čtenáře ...

Rekonstrukce knihovny

Rekonstrukce knihovny

Zdeňka Šandová

Vloženo: 9. srpna 2022 v 12:36

Zobrazeno: 784×

Práce na knihovně pokračují zvenku i uvnitř. Nová část knihovny má již fasádu, v původní části se mění obložení stěn, maluje … Začínáme stavět regály. V novém dětském oddělení pomalu knížky nacházejí své místo v jednotlivých policích…

Ještě nás čeká spousta práce, ale věřím, že brzo budu moci ve zrekonstruované knihovně uvítat všechny stávající i nové čtenáře.

Poslední foto ze "staré" knihovny

Poslední foto ze "staré" knihovny

Zdeňka Šandová

Vloženo: 18. července 2022 v 8:14

Zobrazeno: 843×

Všechny knihy jsou uklizeny v krabicích, rekonstrukce knihovny může začít .....

V příloze naleznete pár fotografií ....

Projekt "Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka"

Zdeňka Šandová

Vloženo: 24. května 2021 v 10:51

Předání knížek současným druháčkům - pátek 21.5.2021

Starší fotografie na rajce.idnes.cz

Vloženo: 17. února 2021 v 11:24